ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

دانلود کتاب کارل مارکس ؛ زندگی و محیط


دانلود کتاب کارل مارکس ؛ زندگی و محیط

دانلود کتاب کارل مارکس ؛ زندگی و محیط +pdf

“کارل مارکس، زندگی و محیط” نام کتابی است نوشته ی آیزایا برلین، توسط رضا رضایی به فارسی ترجمه شده است.
_______________________

درباره ی کتاب :

کارل مارکس، زندگی و محیط” نام کتابی است نوشته ی آیزایا برلین. این کتاب همان طور که از نامش پیداست به زندگی، بخشی از تفکرات و تجربیات کارل مارکس، جامعه شناس، فیلسوف و اندیشمند برجسته ی آلمانی می پردازد. آیزایا برلین این کتاب را در حدود چهل سال پیش نوشته است و به گفته ی خودش متن اولیه ی کتاب دو برابر آن چیزی است که اکنون ما با آن مواجه هستیم. آنچه بیشتر مباحث کتاب را در بر می گیرد مربوط به زندگی نامه ی فکری مارکس است تا تمامی مباحث فلسفی، اقتصادی و جامعه شناسی وی. می توان گفت بعد از جنگ جهانی دوم، مطالعات مارکسیستی بسیار گسترش یافته است. بسیاری از نوشته های منتشر نشده ی مارکس منتشر شدند، بخصوص، انتشار گروندریسه تأثیر مهمی بر تعبیر و تفسیر اندیشه ی او گذاشته است. رویدادها نیز لاجرم چشم انداز نگاه ما به کار او را تغییر داده اند، دیگر حتی سرسخت ترین نقادان مارکس هم نمی توانند ربط کار او با تئوری و پراتیک زمانه ی ما را انکار کنند. مجادله های بی امانی که بخصوص در بیست سال اخیر در باب معنا و اعتبار آموزه های محوری مارکس درگرفته است، هیچ پژوهنده ی جدی مارکسیسم را بری از تأثیر باقی نگذاشته است. از همین رو، اگر قرار بود که آیزا برلین درباره ی زندگی و ایده های مارکس بنویسد، ناگزیر کتاب متفاوتی از کار در می آمد، لااقل به این علت که دیدگاه وی درباره ی مارکس از مفاهیم مهمی، رابطه ی ایده ها با نهاد ها و نیروهای تولید و استراتوژی صحیح رهبران پرولتاریا در مراحل مختلف تکامل آن، به هر حال تغییراتی پیدا کرده است. به طور کلی آنچه با مطالعه ی این کتاب به آن دست می یابیم مجموعه ی کاملی از اطلاعات و تأثیرگذاری و تأثیرپذیری های مارکس است که می تواند نوع نگاه ما را حتی اگر به عنوان یه مخاطب غیر متخصص با آن مواجه شویم دگرگون کند و چهره ی حقیقی این اندیشمند بزرگ را از پس آنچه به عنوان مارکسیسم شناخته ایم به ما نشان دهد. به قول الن رایان (استاد فلسفه ی سیاسی دانشگاه پرینستن): «حتی امروز کمتر شارحی توانسته چنین موازنه ی مجاب کننده ای میان تصویرپردازی روان شناسانه و تحلیل فکری برقرار کند. آیزایا برلین این اساس را در ما خوانندگان به وجود می آورد که اگر مارکس از در وارد شود می دانیم به او چه بگوییم- و اگر سرمان برای دعوا درد نمی کند، چه نگوییم.»

کارل مارکس، زندگی و محیط” نام کتابی است نوشته ی آیزایا برلین، توسط رضا رضایی به فارسی ترجمه شده و نشر ماهی آن را در ۳۶۴ صفحه به چاپ رسانده و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

 

فرمت فایل:

پی دی اف(pdf)

 

تعداد صفحه:

364

 

حجم فایل:

 6.66MB

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


مبلغ واقعی 10,000 تومان    15% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 8,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱ دی ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 593

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما