ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

دانلود کتاب شخصیت و روابط


دانلود کتاب شخصیت و روابط

دانلود کتاب شخصیت و روابط +pdf

نویسنده: فرشاد نجفی پور

فرمت فایل:
pdf

تعداد صفحات کتاب:

149

تعداد صفحات pdf:

72صفحه به صورت دوطرفه

حجم فایل:

15.1MB

معرفی کتاب:

 

خودشناسی به پذیرش, کنترل خود و بهینه سازی روابط کمک شایانی می کند. خودشناسی در تعامل با دیگران, یعنی در مقایسه با دیگران, امکان پذیر است. پس خودشناسی و شناخت روابط توام رخ می دهد. یعنی هماهنند روابط با دیگران, هر کسی با خودش هم رابطه ای دارد.

کتاب با مروری بر مشکلات رایج ارتباطی شروع می شود و در ادامه, روابطی را که ادامه ی آنها مشکل است بررسی می کند و در خاتمه به مزمن شدن تضادهای مابین زن و شوهر می پردازد.

فهرست مطالب کتاب :
- نظریه های شخصیت - عقاید دوران باستان - انواع جدید شخصیت - برون گرا یا درون گرا - حساس یا متفکر - منطقی یا اهل دل - کارشناس یا فرصت طلب - انواع دیگر شخصیت - شناخت ساختار و اجزای شخصیت - اید یا کودک درون - سوپر ایگو یا والدین - ایگو یا بالغ - برقراری تعادل بین همه ی قسمت ها - از این حرف هایی که بافتیم چطور استفاده کنیم؟ - بقیه ی قسمت های شخصیت - نظریه های رشد: انسان ها چطور آدم می شوند - مراحل زندگی - مراحل رشد - شخصیت رابطه ی فرد را با دیگران تنظیم می کند - تجزیه و تحلیل - الگوها - الگوی برنده - الگوی بازنده - نیاز چیست؟ - مشخصات آدم های پخته و خودساخته - خودشناسی هزار و یک راه دارد - با کودک درونتان آشنا شوید - اگر مهلت بدهید اجزای شخصیت, خودشان به حرف می آیند - رابطه با دیگران - اهمیت رابطه با دیگران در چیست؟ - چرا بسیاری از روابط خوشایند نیستند؟ - آدم ها چه بازی هایی با هم می کنند؟ - بله اما... - حلا مچتو گرفتم بی شرف - اگر به خاطر تو نبود - منو بزن - پای مصنوعی - اعتیاد - بازیهایی برای تقویت ایگو - داد و بیداد - جنگ بر سر قدرت - خلاصه ای از بازی ها و راه متوقف کردن آنها - خودفریبی, بهانه تراشی و مظلوم نمایی و...

 

 

 

 

 


مبلغ واقعی 5,500 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,125 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 833

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما