تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

دسته بندی سایت

برچسب های مهم

پیوند ها

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

دانلود کتاب رفتار والدین با فرزندان


دانلود کتاب رفتار والدین با فرزندان

دانلود کتاب رفتار والدین با فرزندان  +pdf

مولف: محمدعلی سادات
سال انتشار: 1373
ناشر: انتشارات انجمن اولیا و مربیان جمهوری اسلامی

 

فرمت فایل:
pdf

تعداد صفحات کتاب:

104

تعداد صفحات pdf:

54 صفحه به صورت دوطرفه

حجم فایل:

15.32MB

معرفی کتاب:

در این کتاب ما به بررسی دوران کودکی که شامل اهمیت تربیت در دوران کودکی، دوره قبل از دبستان، تلاش برای کسب استقلال، همبازی شدن با کودکان، شیطنت های کودکانه، بلوغ، برقراری رابطه با نوجوانان، صمیمیت و رفاقت، مشورت با فرزندان، قاطعیت در تربیت، نقش دوستان، هماهنگی والدین، تنبیه بدنی، نقش مادر، نقش پدر و نقش خانواده خواهیم پرداخت.

اگر بخواهیم مهمترین مسائل و مشکلات والدین در زندگی خانوادگی را برشماریم، شاید چگونگی رفتار با فرزندان از مهم ترین و پیچیده ترین موضوعات با توجه به خصوصیات سنی و روحی فرزندان و هدفهای تربیتی باشد. در عین حال هر پدر و مادری در زندگی روزانه خود از صبح تا شام، به مناسبت پیشامدها و مسائل مختلف، شیوه هایی را که گاه علل و صحت آنها برخود نیز چندان روشن نیست، بکار می برند. رفتار والدین سهم مهمی از تاثیرات تربیتی از خانواده بر فرزندان را به خود اختصاص می دهد و لزوم آگاهی یافتن از ملاک ها و ضوابط رفتار صحیح از اهم ضروریات در انجام وظایف تربیتی والدین است. بی تردید تربیت فرزندان از مهمترین و در عین حال دشوارترین امور است، اما متاسفانه بسیاری از خانواده ها به تربیت کودکان و نوجوانان چندان که شایسته است بها نمی دهند. چه بسیارند مادرانی که درباره آشپزی کتابها خوانده اند اما در تربیت فرزند هنوز یک صفحه هم نخوانده اند. آنان گمان می کنند که تربیت کاری سهل و آسان است و هرکس به آسانی از عهده آن برمی آید، حال آن که حقیقت غیر از این است. این که هرکس با سلیقه و برداشت شخصی به تربیت فرزندان خود بپردازد و خود را از فراگیری مباحث تربیتی و راهنمایی صاحبنظران بی نیاز بداند، خطایی بزرگ است. جایی بسی تاسف است که بسیاری از کودکان و نوجوانان قربانی ناآگاهی و بی مسئولیتی والدین خود می شوند. دوران کودکی در زندگی انسان از اهمیتی ویژه برخوردار است.

در این کتاب ما با سرفصلهایی چون: دوره کودکی، دوره نوجوانی، شیوه برخورد با فرزندان، تشویق و تنبیه، مسائل جنسی کودکان و نوجوانان، تربیتی دینی کودکان و نوجوانان آشنا خواهید شد.

 

 

 

 


مبلغ واقعی 5,000 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 287

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

  • خلاصه کتاب مهارت های آموزشی و پرورشی ( روشها و فنون تدریس )
  • خلاصه کتاب  آشنایی با اصول و فنون مشاوره
  • قفل امضا اندروید - انگشتی
  • بررسی موضوع خودمهارگری در قرآن و روان شناسی
  • خلاصه کتاب علوم حدیث

با ما همراه شوید !!!
" فروشگاهی از 4KIA "