ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

کتاب حاکمان مبارزه ی طبقاتی در شوروی


کتاب حاکمان  مبارزه ی طبقاتی در شوروی

دانلود کتاب حاکمان  -  مبارزه ی طبقاتی در شوروی  شارل‌ بتلهایم‌

حاکمان‌: مبارزات‌ طبقاتی‌ در شوروی‌ (دوره‌ سوم‌: )۱۹۴۱ - ۱۹۳۰

شارل‌ بتلهایم‌

ترجمه‌ ناصر فکوهی‌

معرفی کتاب:

کتاب فوق بررسی دوران تاریخی دهه سی شوروی را مدنظر قرار داده است; آنجا که ایدئولوژی حاکم بر شوروی آن دوره برآمده از بلشوسیسم برپایه نوعی از استالینسیم مخوف که عمدتا یک ایدئولوژی رسمی محسوب می شود، است و نه یک ایدئولوژی حاکم.
به این ترتیب که خود را از طریق زور و ارعاب بر جامعه و امتناع توده های مردم حاکم می نماید. از این رو درجه انقیاد طبقات و اقشار اجتماعی نسبت به آن بسیار متغیر است. شاخص دیگر ایدئولوژی استالینیستی در آن است که این ایدئولوژی به شدت التقاطی است; بعضی از مفاهیم و مضامین خود را از بلشوسیسم به عاریت می گیرد; برخی دیگر را از فرهنگ سیاسی روسیه می گیرد و شاید حتی بگوییم شووینیسم روسی که این شودینیسم منجر به تغییر مرزها درمناطق متعددی از روسیه از جمله مرز با اوکراین، داغستان چچن، قره باغ و ... می گردد. حتی قسمتی از استالینیسم از تجربیاتی گرفته شده بود که در مواجهه با گفتمان ایدئولوژیک حزب نفی می شدند.

 

فرمت فایل:

پی دی اف

 

حجم فایل:

 5.51MB

تعداد صفحه:

412


مبلغ واقعی 8,000 تومان    40% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,800 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 691

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما