ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

کتاب طبقه در سرمایه داری معاصر


کتاب طبقه در سرمایه داری معاصر

دانلود کتاب طبقه در سرمایه داری معاصر نیکوس پولانزاس

طبقه در سرمایه داری معاصر

مترجم: حسن فشارکی - فرهاد مجلسی پور

فرمت فایل:پی دی اف

تعداد صفحه:440

حجم:6.35MB

معرفی اثر:

این اثر مهم پولانزاس که نسبت به آثار اولیه او هم چون "قدرت سیاسی و طبقات اجتماعی" شکل تعدیل یافته تری از آلتوسریسم فکری پولانزاس را نمایندگی می کند، مجموعه ای از مقالات است که بنا بر توضیح خود نویسنده "هم شامل تحلیل های نظری اند و هم تحلیل انضمامی"، با این مشخصه ی روشی که "به جای این که نخست رشته ای گزاره های نظری ارائه شود که تحلیل انضمامی صرفن مثالی برای آن ها باشد" ترجیح بر آن بوده است که "گزاره های نظری دوشادوش تحلیل انضمامی" ارائه گردد. بر اساس این ادعای نویسنده، تجربه های عینی و واقعیت ملموس هم پای تئوری حرکت و هم پوشانی دارند. روشی که نزدیک ترین و منطبق ترین روش به جامعه شناسی معرفتی مارکسیستی یا دیالکتیک پیوسته ی میان تئوری و واقعیت است.
اگرچه مجموعه مقالات ارائه شده به گونه ای است که می توان هر یک را به صورت مستقل نیز مطالعه کرد، اما مفصل بندی و ترتیب دهی مناسب به مقالات، پیوستگی جذاب و محتوای بدیعی را به اثر بخشیده است. کتاب علاوه بر پیشگفتاری که شکل و چارچوب کلی مباحث را در کنار برخی توضیحات به اختصار مورد اشاره قرار می دهد، از یک مقدمه ی مبسوط(طبقات اجتماعی و بازتولید گسترده ی آن ها) و سه بخش منقسم بر شانزده فصل تشکیل شده است که با یک نتیجه گیر ی از چشم اندازهای سیاسی به پایان می رسد.


مبلغ واقعی 6,500 تومان    40% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 3,900 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 1009

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما