ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

نبردهاي طبقاتي در فرانسه


نبردهاي طبقاتي در فرانسه

دانلود کتاب نبردهاي طبقاتي در فرانسه اثر كارل ماركس

نويسنده: كارل ماركس
مترجم: باقر پرهام
ناشر: نشر مركز
زبان كتاب: فارسي

فرمت فایل:

پی دی اف

تعداد صفحه:

198

حجم فایل:

 2.39MB

معرفی اثر:

فهرست :

- 1848 تا 1850

o شكست ژوئن 1848: از فوريه تا ژوئن 1848

o ژوئن 1849 : از ژوئن 1848 تا 13 ژوئن 1849

o نتايج 13 ژوئن 1849: از 13 ژوئن 1849 تا 10 مارس 1850

o لغو انتخابات عمومي در 1850

o توضيحات ( توضیح پاورقی ها )

 این اثر کارل مارکس در فاصله ژانویه و آوریل 1850 در چهار شماره نشریه « نویه راینیشه تسایتونگ»، مجله اقتصادی و سیاسی که در لندن به اهتمام مارکس انتشار می‌یافت، به چاپ رسید. ماركس رويدادهاي انقلاب 1848 را كه به كودتاي 1851 لويي بناپارت انجاميد، تجلي طبقات اجتماعي گوناگون فرانسه و نبرد آنان براي چيرگي بر دستگاه قدرت سياسي مي داند و به تحليل آن روابط و مبارزات مي پردازد.در تحلیل خود کوشش می‌کند تا در زیر تار و پود حوادث،‌ نیروهای اجتماعی محرک آن حوادث را توضیح دهد و این تحلیل در نظر مارکس متضمن شناخت وضعیت اقتصادی و سیاسی فرانسه است که در آن نقش کارگران برجسته شده است.

ماركس همانگونه كه انگلستان را الگوي تكامل اقتصادي سرمايه داري مي شمرد، فرانسه را نيز الگوي تكامل سياسي آن مي دانست و به همين دليل هميشه مانند اغلب انديشمندان سده ي نوزدهم به تحولات و رويدادهاي سياسي فرانسه توجه بسيار داشت .

ثمره ي اين توجه سه اثر مكمل و مرتبط هيجدهم برومر لويي بناپارت ، جنگ داخلي در فرانسه و كتاب حاضر بودند، كه خوشبختانه مترجم و ناشر توانسته اند ترجمه ي هر سه آنها را دردسترس خوانند گان فارسي زبان قراردهند.

ماركس رويدادهاي بين انقلاب 1830 و انقلاب 1848 را به كودتاي 1851 لويي بناپارت انجاميد تجلي زابط طبقاتي اجتماعي گوناگون فرانسه آن روزگار و نبرد آنان براي چيرگي بر دستگاه قدرت سياسي مي داند و در اين كتاب به تحليل آن روابط و مبارزه ها مي پردازد.


مبلغ واقعی 8,000 تومان    35% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,200 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۵ خرداد ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 763

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما