ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

دانلود خلاصه کتاب مباني رفتار سازمانی ، استيفن پي . رابينز + تست pdf


دانلود خلاصه کتاب مباني رفتار سازمانی ، استيفن پي . رابينز + تست pdf

 

 

دانلود خلاصه کتاب مباني رفتار سازمانی +pdf

خلاصه کامل کتاب مباني رفتار سازمانی

تالیف استيفن پي. رابينز

ترجمه‌ي علي پارسائيان و سيدمحمد اعرابي

به همراه پک کامل نمونه سولات تستی امتحانی + کلید

انتشارات دفتر پژوهش‌هاي فرهنگي

 

 

 

******

خلاصه+جامع + کامل + کاربردی

******

 

 

 

معرفی اجمالی:

دانلود خلاصه کامل کتاب مباني رفتار سازمانی اثر استيفن پي. رابينز ترجمه‌ي علي پارسائيان و سيدمحمد اعرابي +pdf

این فایل در فرمت پی دی اف ،خلاصه کامل کتاب مباني رفتار سازمانی اثر استيفن پي. رابينز به همراه نمونه سوالات تستی امتحانی با کلید [ بیش از 600 سوال تستی شامل سوالات سال های 95 و 96] است که فصول این کتاب را به بیان زیر در حجم 115 صفحه خلاصه کرده است.

فصل اول : پیش درآمدی بر رفتار سازمانی .
فصل دوم : رفتار سازمانی در سطح جهانی .
فصل سوم : مبانی رفتار فرد .
فصل چهارم : مفاهیم اصلی انگیزش .
فصل پنجم : انگیزش از مفاهیم تا کاربرد .
فصل ششم: تصمیم گیری فردی .
فصل هفتم : مبانی رفتار گروهی
فصل هشتم : شناخت تیم
فصل نهم: ارتباطات
فصل دهم: رهبری .
فصل یازدهم: قدرت و سیاست
فصل دوازدهم : تعارض و مذاکره
فصل سیزدهم : ساختار سازمانی
فصل چهاردهم : تکنولوژی و طرح ریزی شغل
فصل پانزدهم : ارزیابی عملکرد و سیستم پاداش
فصل شانزدهم : فرهنگ سازمانی
فصل هفدهم : تغییر و بهبود سازمانی .

 

 کتاب «مباني رفتار سازماني» نوشته‌ي پرارزش استيفن پي. رابينز توسط علي پارسائيان و سيدمحمد اعرابي به فارسي برگردانده شده است. اين اثر به عقيده‌ي نويسندگان و صاحب‌نظران معروف جهان به عنوان يکي از بهترين، جامع‌ترين و پرخواننده‌ترين کتاب‌هايي است که در زمينه‌ي رفتار سازماني نوشته شده است. اين کتاب نه تنها مجموعه‌اي از تئوري‌ها را ارائه کرده، بلکه جنبه‌هاي کاربردي آن‌ها را به ويژه براي مديران مدنظر قرار داده است.در بخشي از کتاب که به ارائه‌ي تعريفي از رفتار سازماني پرداخته، مي‌خوانيم: «رفتار سازماني عبارت است از مطالعه منظم (سيستماتيک) عمليات، اقدامات، کارها و نگرش‌هاي افرادي که سازمان را تشکيل مي‌دهند. در رشته‌ي رفتار سازماني سعي مي‌شود تا مطالعه يا بررسي منظم (سيستماتيک) جايگزين قضاوت شهودي شود؛ يعني، کاربرد مدارک و شواهد علمي که در شرايط کنترل‌شده جمع‌آوري مي‌شود، به شيوه‌اي معقول و حساب‌شده مورد سنجش و ارزيابي قرار مي‌گيرد و در رابطه با هر معلولي در پي علت برمي‌آيد. بديهي است که وجود چنين هدفي باعث مي‌شود که به نتايجي درست و صحيح دست يابيم. بنابراين رشته‌ي رفتار سازماني (تئوري، نتايج و ره‌آوردهاي آن) بر تحقيقات و پژوهش‌هاي گوناگوني که به صورت منظم يا سيستماتيک طرح‌ريزي شده، قرار دارد.»کتاب «مباني رفتار سازماني» نوشته‌ي استيفن پي. رابينز با ترجمه‌ي علي پارسائيان و سيدمحمد اعرابي از سوي انتشارات دفتر پژوهش‌هاي فرهنگي منتشر شده است.

تعریف رفتار سازمانی:

«رفتار سازماني عبارت است از مطالعه منظم (سيستماتيک) عمليات، اقدامات، کارها و نگرش‌هاي افرادي که سازمان را تشکيل مي‌دهند. در رشته‌ي رفتار سازماني سعي مي‌شود تا مطالعه يا بررسي منظم (سيستماتيک) جايگزين قضاوت شهودي شود؛ يعني، کاربرد مدارک و شواهد علمي که در شرايط کنترل‌شده جمع‌آوري مي‌شود، به شيوه‌اي معقول و حساب‌شده مورد سنجش و ارزيابي قرار مي‌گيرد و در رابطه با هر معلولي در پي علت برمي‌آيد. بديهي است که وجود چنين هدفي باعث مي‌شود که به نتايجي درست و صحيح دست يابيم. بنابراين رشته‌ي رفتار سازماني (تئوري، نتايج و ره‌آوردهاي آن) بر تحقيقات و پژوهش‌هاي گوناگوني که به صورت منظم يا سيستماتيک طرح‌ريزي شده، قرار دارد.»

 

 

فرمت فایل:

پی دی اف (PDF)

 

تعداد صفحه :

115

 

حجم فایل:


12MB
 

 

 

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل

 

 

 


مبلغ واقعی 14,000 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 11,200 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما