ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

خلاصه مباحث تعلیم و تربیت عمومی


خلاصه مباحث تعلیم و تربیت عمومی

دانلود خلاصه مباحث تعلیم و تربیت عمومی

در قالب پاورپوینت

جامع و کامل

__________________________________

معرفی اجمالی:

اموزش تعلیم و تربیت عمومی در قالب پاورپوینت که با هدف آشنایی دانش‌پژوهان با چیستی دانش‌های تربیتی، قلمرو، شاخه‌های مختلف و مسائل عمده آن فراهم امده است.

فهرست مطالب:

1. مقدمات و کليات؛ در اين بخش، کلياتي اوليه در خصوص دانش آموزش و پرورش ارائه مي‌شود و نيمرخ اين دانش معرفي و تبيين مي‌گردد.

2. ابعاد و ساحت‌هاي تعليم و تربيت؛ در این قسمت، پس از ريشه‌يابي اصل مبحث ابعاد و ساحت‌هاي تعليم و تربيت، ساحت‌هاي ديني و اخلاقي در تربيت مورد مطالعه قرار مي‌گيرد و اشاره‌اي نيز به ساير ساحت‌ها مي‌شود.

3. گرايش‌ها و موضوعات مهم در علوم تربيتی؛ در اين درس‌ها، پس از بيان ملاک‌هاي گرايش‌بندي، گرايش‌هاي فلسفه تعليم و تربيت، تعليم و تربيت ارزش‌ها، تاريخ آموزش و پرورش، آموزش و پرورش تطبيقي، روان شناسي تربيتي، جامعه‌شناسي آموزش و پرورش، اقتصاد آموزش و پرورش، مديريت آموزشي، برنامه‌ريزي درسي، برنامه‌ريزي آموزشي، تکنولوژي آموزشي، راهنمائي و مشاوره، و همچنين برخي موضوعات مهم مطرح در مباحث امروز دانش آموزش و پرورش به اختصار معرفي مي‌شود.

4. مکاتب و نظريه‌هاي‌ تربيتي؛ در اين بخش، ديدگاه‌هاي فلسفي غربي در باب تعليم و تربيت و ديدگاه اسلامي در اين زمينه تبيين مي‌شود.

5. آموزش و پرورش امروز ايران و چشم انداز آينده؛ و در دروس پایانی، به بررسي مسائل مهم تعليم و تربيت معاصر در ايران، کشورهاي اسلامي و جهان غرب مي‌پردازيم و ضمن بررسي آسيب‌هاي موجود به مطالعه چشم‌انداز آموزشي و پرورشي ايران و جهان مي‌نشينيم.

نوع فایل:

پاورپوینت(اسلاید)

تعداد اسلاید:

132

حجم فایل:

1.89MB

مزایا:

تقسیم بندی جالب

حفظ نظم وترتیب

بیان ساده و روان

خلاصه همرا با حفظ امانت و قالب کلام

فهم عمیق واسان

محیط با گرافیک عالی

اماده برای استفاده در کلاس و طرح صالحین و...

ترسیم نموداری

مناسب برا ی همه نوع مخاطب

وده ها مزیت دیگر...

 


مبلغ واقعی 6,000 تومان    15% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,100 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 1171

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما