ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

خلاصه کتاب مدیریت پروژه + pdf


خلاصه کتاب مدیریت پروژه + pdf

خلاصه کتاب مدیریت پروژه + pdf

دانلود خلاصه کتاب مدیریت پروژه + pdf

نوشته : محمد جواد عاصمی پور

مناسب برای مرور سریع و شرکت در امتحان 

شامل نکات کلیدی و مهم 

******

توضیح اجمالی فایل : 

مدیریت پروژه شامل انبوهی از تضادهاست .شما باید برنامه جامع و کاملی را تهیه نمایید ودر همین حال انعطاف کافی برای روبارویی با مسایل غیر منتظره داشته باشید برای رهبری تیم تان باید وقت بگذرانید و دلسوزی کنید واین شهامت را داشته باشید که در صورت لزوم سرپرستان تیم را نقد نمایید .

پروژه چیست ؟
پروژه مسئله ای است که برای حل آن برنامه ای تدوین شده است .پروژه کاری است که باید انجام شود و نقطه پایان مشخصی دارد .وقتی این پروژه به اتمام رسید ومرحله تولید آغازشد,مدیراین مرحله نیز می تواند ازبسیاری ازمهارت های مدیریت پروژه برای پیشبرد فرایندتولید استفاده کند.
معمولا“ چرخه عمر یک پروژه به شرح زیراست :1.برنامه ریزی ـ2.مهیاسازی ـ3.اجراـ4.تکمیل. هرفاز,اهداف,ابزار,فعالیت هاومهارت های خاص خودرامی طلبد .مدیر پروژه باید با تعیین اهداف و بستر سازی برای انجام فعالیتها وبا استفاده از ابزار و مهارتهای مورد نیاز کار را انجام دهد.

فرمت فایل : 

( pdf ) پی دی اف 

تعداد صفحات : 

81 صفحه 


مبلغ واقعی 5,000 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 416

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما