ياوران فایل

ياوران فایل

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل، فروشگاهی تحقیقی، پژوهشی است که هدف از تاسیس آن، آسانی دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی، انسانی، تجربی و... با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.یکی از وظایف یاوران فایل، تولید نرم‏ افزار، کتاب،مقاله، تحقیق، خلاصه کتاب و در زمینه‏ های مختلف علوم اسلامی، انسانی، تجربی... و مقدمات مربوط به آن به منظور تحقیق، تبلیغ و اطلاع رسانی در سطوح مختلف تخصصی و عمومی می باشد.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده


خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده

 

 

دانلود خلاصه‌ی کتاب درنگ نکن انجامش بده

 نوشته ی ریچارد برانسون

ترجمه امیر توفیقی

 


خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده نوشته ی ریچارد برانسون

 

 

مناسب برای مرور سریع

 

شامل نکات مهم ، کلیدی و کاربردی

 

 

******

 

خلاصه+جامع + کامل + کاربردی

 

 

******

 

معرفی اجمالی:

موضوع این کتاب، موفقیت و کارآفرینی از خبرهای روانشناسی است. «ریچارد برانسون»، نویسنده کتاب حاضر، کارآفرین و ثروتمند مشهور انگلیسی و بنیانگذار مجموعه شرکت های «ویرجین» است. شرکت های تحت مدیریت او از فروشگاه های زنجیره ای فروش محصولات موسیقی تا خطوط هوایی و ریلی گسترده است.

او به دلیل موفّقیت در عرصه کسب و کار، لقب «سِر» را از ملکه انگلستان گرفته است. در کتاب حاضر، «ریچارد برانسون» گوشه هایی از زندگی، باورهای واقعی، اهداف و اصولی که همواره راهنمای زندگی و تجاری اش بوده است، شرح داده است. عملگرا بودن، لذت از زندگی، شهامت، چالشگری، اهمّیت به خانواده و دوستان و احترام به هنگام، اصولی هستند که نویسنده به آن ها اشاره کرده است. کتاب برای جوانان و کارآفرین سودمند است.”

ریچارد برانسون، میلیاردری است ماجراجو. شهرت او نیز بیشتر به دلیل همین ماجراجویی است تا دارایی و اندوخته ی مالی بسیار بزرگ.

این میلیاردر ماجراجو به همان اندازه که به کارش عشق می ورزد، عاشق خانه و خانواده است. در هر لحظه ای که می تواند کارش را فدای خانواده می کند، و آنجا که لازم است دیوانه وار کار می کند، و در ضرورت ها هر دو را رها می کند تا به اوج هیجان دست یابد؛ هیجانی که جسورترین ها نیز از انجام آن در هراسند.

حیات و زندگی برانسون در این سه کلمه خلاصه و تداوم می یابد: ماجراجویی، کار، و زندگی.

خود او می گوید: “تمام مطالبی که در این کتاب مطرح شده اند، درس هایی هستند که در زندگی یاد گرفته ام؛ هدف هایی که آن ها را دنبال کرده ام و چیزهایی که به آن ها ایمان دارم. اما این ها فقط محدود به من نشده و منحصربه فرد نیستند. همه به یادگیری مستمر نیاز دارند. همه به داشتن هدف نیاز دارند.
هر کدام از درس هایی که من عنوان کرده ام، می تواند برای همه ی ما کاربردی باشند.
ما قادریم آن چیزی باشیم که می خواهیم و هر کاری را انجام دهیم که می خواهیم. پس به پیش بروید، گام اول را بردارید و فقط انجامش دهید! اگر به خودتان باور و اعتقاد کامل داشته باشید، در می یابید که می توانید به هر چیزی که بخواهید دست پیدا کنید.

 
******

 

فرمت فایل:

پاورپوینت(Power point)

 

 

تعداد اسلاید:

20

 

 

حجم فایل:


500KB

 

 

******

 

 

 

 


مبلغ واقعی 2,800 تومان    30% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 1,960 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

فروشگاه اینترنتی یاوران فایل - خرید ایمن و راحت .

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما